Cosmedico Collagen Pro Beauty

Profesionálne omladenie pleti úplne jednoducho a pohodlne v kozmetických salónoch či domácom prostredí! Zariadenie COLLAGEN Pro Beauty ideálne zapadá do Vášho denného režimu. Odteraz smiete sami rozhodnúť, kedy si budete chcieť profesionálne pestovať Vašu pokožku napríklad aj u Vás doma.

 

Niečo o kolagéne a hyaluróne

Kolagén je skleroproteín, extracelulárna, vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív. Tvorí 25 – 30 % všetkých proteínov v tele cicavcov a je zložkou medzibunkovej hmoty v podobe kolagénových vláken. So svetelným zariadením COLLAGEN Pro Beauty a HYALURON Pro Beauty Fluid si môžete s istotou a zreteľne omladiť pleť. Štúdie dokázali, že prirodzená produkcia kolagénu môže byť stimulovaná pôsobením červeného svetla špeciálnymi dlhými vlnami. Zariadenie KOLLAGEN Pro Beauty vyžaruje červené svetlo prostredníctvom dlhých vĺn. Takzvaná foto-bio-stimulácia v hlbšej kožnej vrstve aktivuje výmenu látok v pokožke a vedie k aktivizácii kolagénovej syntézy pokožky. Takto sa zostarnutá pokožka osvieži a znovu bude produkovať potrebný kolagén a elastín. Kombinácia červených svetelných vĺn s HYALURON Pro Beauty Fluid sa postará o optimálny výsledok. Pred každým svetelným opálením sa Fluid rovnomerne nanesie na tvár. Pôsobením svetelného opálenia sa častice obsahujúce nízkomolekulovú kyselinu hyaluronovú, nachádzajúcu sa vo Fluide, dostanú hlboko do pokožky. Pôsobením kyseliny hyaluronovej sa vysoko podvihne úroveň omladnutia pokožky. Tým sa zvýši elasticita kožného väziva, pokožka sa absolútne zregeneruje. Zároveň sa stimuluje aj prokolagénová syntéza pokožky. Použitie HYALURON Pro Beauty Fluid v kombinácii s COLLAGEN Pro Beauty svetelným zariadením výrazne posilní omladzujúci efekt a vedie k viditeľnému spevneniu pokožky. Výsledkom je pevná a napnutá pleť s redukovanými vráskami a čerstvý, mladistvý vzhľad.

 

HYALURON Pro Beauty Fluid je vysokoefektívne anti-aging sérum s patentovanou kyselinou hyalurónovou v nezvyčajne vysokej koncentrácii (2%). Zlepšuje napätie, elasticitu, jemnosť a pevnosť pokožky, minimalizuje vrásky. Stimuluje prokolagénovú syntézu pokožky a stará sa o jej optimálnu hydratáciu. Bez parfumov a tukov. Bez konzervačných látok. Vytvorený pre všetky typy pokožky.

Liečebné efekty zariadenia

Umožňuje omladenie pleti i v domácom prostredí
Viditeľnejší anti-aging efekt
Minimalizuje vrásky (tvár, dekolt)
Zlepšuje napnutie a hladkosť pokožky
Podporuje svieži vzhľad pokožky
Stimuluje kolagénovú syntézu pokožky
Ozdravuje a omladzuje pokožku
Zvyšuje pocit pohody
Vytvára efekt relaxácie pre telo i dušu
Bez vedľajších účinkov

Testované a odporučené dermatológom Dr.Med.Leitzom:

Veľmi odporúčam COLLAGEN Pro Beauty svetelné zariadenie pre omladenie pleti. Jemné červené svetelné vlny podporujú obnovenie pokožky a s použitím HYALURON Pro Beauty Fluid sa zároveň do nej vstrebávajú vysoko koncentrované anti-aging látky. To vedie k viditeľnému ozdraveniu kože, ktoré sa prejaví jemnosťou, napnutím a redukovaním vrások. Všetci moji klienti boli veľmi nadšení!

Pani Prce zo Štutgartu:

Neustále ma v mojom bare chválili a vypytovali sa ma, napr.: „ Povedz, bola si na dovolenke? Vyzeráš taká čerstvá a oddýchnutá“ alebo: „ Čo si so sebou robila? Hádam si len nebola na botoxe?“ Použitie má absolútne perfektný efekt. Vyzerám naozaj sviežejšie a moja pokožka je jemnejšia a hladšia.
 

Pani Dressler zo Štutgartu:

Úplne fantastické! Moja pokožka je totálne svieža, jemná a hladká. Moja priateľka sa ma očarená pýtala: „ Čo sa ti stalo? Tvoja pleť úplne žiari!“ Zmizli mi kruhy pod očami, viac už nemusím používať rôzne prostriedky na prekrytie nerovností pleti, ktorý som používala denne, nanášam si už iba krycí púder, ktorý mi úplne stačí. Efekt sviežosti pleti mi vydrží ešte niekoľko týždňov po použití.

 

Takto to funguje:

Zariadenie položte na rovný pevný stôl. Tvár by mala byť v úrovni červenej platničky vo vzdialenosti najmenej 15 cm.
Pred každým použitím si odstráňte make up z tváre a dekoltu, vyčistite pokožku a rovnomerne naneste Fluid.
Nastavte si stopky na 12 minút a počas opaľovania majte zatvorené oči.

 

Plán použitia:

1. – 8. týždeň:2x 12 min./týždeň
9. – 12. týždeň:3x 12 min./týždeň
1 mesiac pauza
V priebehu ďalšieho mesiaca:2×12 min./týždeň
1 mesiac pauza
V priebehu ďalšieho mesiaca:2×12 min./týždeň