COSMEDICO trubice

Bližšie k ľuďom, bližšie k slnku. Bez kompromisu!

Správne svetelné spektrum trubíc do solária je pre opaľovanie v soláriu kľúčové. Garantuje nie len bezpečnosť, ale aj dobrý pocit pri slnení a úžasné výsledky opaľovania.

Spektrum prirodzeného slnečného žiarenia je to čo Cosmedico poskytuje! S viac ako 35 ročnými skúsenosťami v opaľovacom priemysle Vám teraz firma Cosmedico poskytuje trubice, ktoré Vás ohromia jedinečnými výsledkami opaľovania, primerane vyváženým UVA a UVB žiarením, spoľahlivým fungovaním počas celej životnosti trubíc a skutočnými bio-pozitívnymi účinkami. To Vám zaručuje, že sa Vaši zákazníci k Vám opäť radi vrátia.

Garancia kvality

Všetky podstatné detaily lámp ako je sklo, elektródový materiál a iné komponenty spĺňajú tie najvyššie kritériá kvality. Vyhotovenie a kvalita záverečnej kontroly sú vzájomne dokonale zladené, takže trvácnosť produktu je zaručená a to nezávisle od šarže.

Nezáleží na tom aké krásne solárium môže byť, môže byť len také dobré ako sú jeho trubice. Iba Cosmedico ponúka produkty, ktoré sú optimálne vytvorené jeden pre druhý. Môžete si byť tak istý, že ich používanie bude bezproblémové.